Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Home Articles posted by Elżbieta Puchała
formats

Spotkanie z gadami

    1 lutego 2018 r w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja przyrody „na żywo” – GADY, zorganizowana przy współpracy z firmą Klaps – Art. Uczniowie klas szóstych mieli okazję posłuchać opowieści eksperta pana Alana Twardosza – Sudera, obejrzeć piękne węże, a nawet niektóre dotknąć.    

Możliwość komentowania Spotkanie z gadami została wyłączona.
formats

Dzień Bezpiecznego Internetu

  W dniu 6 lutego w całej Europie obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Święto to zostało ustanowione przez Komisję Europejską w 2004r. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

Możliwość komentowania Dzień Bezpiecznego Internetu została wyłączona.
formats

MAMY WSPANIAŁYCH PŁYWAKÓW!!!

Published on Luty 8, 2018, by in Szkoła.

      Jeszcze przed feriami, dn.07.02.2018r. odbyły się w Nowym Sączu Wojewódzkie Zawody Pływackie Igrzyska Dzieci. Startowały dziewczęta indywidualnie w stylach: dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz w sztafecie 6x50m. Z naszej szkoły do finałów wojewódzkich zakwalifikowały się:  

Możliwość komentowania MAMY WSPANIAŁYCH PŁYWAKÓW!!! została wyłączona.
formats

VI edycja Gminnego Konkursu Świetlicowego

„Świąteczne Anioły” rozstrzygnięta!       31 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie odbyło się uroczyste podsumowanie kolejnej edycji Gminnego Międzyświetlicowego Konkursu Bożonarodzeniowego. Tematem tej edycji były „ŚWIĄTECZNE ANIOŁY”.  W tym roku szkolnym w zmaganiach wzięło udział 16 szkół z naszej gminy.  

Możliwość komentowania VI edycja Gminnego Konkursu Świetlicowego została wyłączona.
formats

KONKURS NA LOGO IMPREZ CHARYTATYWNYCH

    Dn. 15.12.2017 r. w sali obrad UMiG Skawina odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursów ogłoszonych w trakcie II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej „Gramy dla Wiktorii”. Gościem honorowym był Pan Wiceburmistrz Norbert Rzepisko, który w imieniu UMiG Skawina objął patronat nad tym turniejem i był fundatorem nagrody głównej.

Możliwość komentowania KONKURS NA LOGO IMPREZ CHARYTATYWNYCH została wyłączona.