Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Home Archive for category "Szkoła"
formats

Sukces Kacpra

  22 marca w Pałacyku „Sokół” odbyły się eliminacje gminne 63. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Wzięło w nim udział 79 uczestników z 13 szkół gminy Skawina. Naszą Dwójkę w kategorii poezji śpiewanej reprezentował Kacper Szczurek z klasy 7a.  

Możliwość komentowania Sukces Kacpra została wyłączona.
formats

IV GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ

DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH „ O PUCHAR DYREKTORA SP 2 W SKAWINIE”              W dniach 26 –27.03.2018r. po raz czwarty w naszej szkole odbył się Gminny Turniej Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Szkół Podstawowych Miasta i Gminy Skawina klas IV-VI. Fundatorką Pucharu – głównej nagrody jest Dyrektor SP2 w Skawinie mgr Halina Buchowska.

(More)…

Możliwość komentowania IV GMINNY TURNIEJ PIŁKI RĘCZNEJ została wyłączona.
formats

Sukcesy informatyczne

    Uroczyste zakończenie XII Konkursu Informatycznego Bóbr połączone z wręczeniem nagród odbyło się 16 marca 2018r. w auli Wydziału Matematyki i Informatyki UNIWERSYTETU Mikołaja Kopernika w Toruniu. Nagrody wręczał wielki autorytet w dziedzinie matematyki i informatyki autor m. in. podręczników do informatyki, profesor Maciej Sysło. Wziął w nim udział uczeń naszej szkoły  Michał Maślanka z klasy 5e który,  w kategorii

(More)…

Możliwość komentowania Sukcesy informatyczne została wyłączona.
formats

ZAWODY FINAŁOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM!

    W dn. 7.III.2018r. odbyły się Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Igrzyska Młodzieży Szkolnej (klasy VII i gimnazja), a 19.III.2018r. – Wojewódzkie Zawody w Narciarstwie Alpejskim Igrzyska Dzieci (klasy III-VI). Obie edycje finałowych zawodów były zorganizowane w Kluszkowcach w Ośrodku Narciarskim „Czorsztyn Ski”. Naszą szkołę w kategorii klas VII reprezentowali Szymon Fuiano i Karol

(More)…

Możliwość komentowania ZAWODY FINAŁOWE W NARCIARSTWIE ALPEJSKIM! została wyłączona.
formats

LEKCJA  POKAZOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

    Podaj rękę lewą, Podaj rękę prawą, Zaczniemy zajęcia Wesołą zabawą.    Słowami tej piosenki uczniowie klasy 1b zaprosili do wspólnego udziału w lekcji swoich młodszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Lekcja pokazowa dla rodziców i dzieci przedszkolnych odbyła się we wtorek 6 marca o godz. 16.20 w sali nr 15.                   

Możliwość komentowania LEKCJA  POKAZOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW. została wyłączona.