Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Home Szkoła Przegląd Regionalny
formats

Przegląd Regionalny

 

 

2 czerwca br. klasa 4B uczestniczyła w Skawińskim Przeglądzie Regionalnym. Uczniowie pod opieką wychowawcy przygotowali krótką scenkę teatralną, nawiązującą do treści znanej mieszkańcom naszego miasta- „Legendy o krzywym palcu skawiniaków”.

 

Choć dla młodych „aktorów” było to pierwsze, publiczne wystąpienie, cały zespół klasowy poradził sobie z tym zadaniem znakomicie. Na pamiątkę uczestnictwa w przeglądzie czwartoklasiści otrzymali serwetki z wzorem haftu skawińskiego.

Bardzo dziękujemy wszystkim obecnym na przedstawieniu Rodzicom uczniów klasy 4B- najwierniejszej i najliczniejszej publiczności.

Urszula Kasiarz

 

 

 

  

Możliwość komentowania Przegląd Regionalny została wyłączona.