Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Home Szkoła Lekcja przyrody w klasach czwartych
formats

Lekcja przyrody w klasach czwartych

 

 

 

26 kwietnia odbyła się nietypowa lekcja przyrody dla wszystkich uczniów klas czwartych. Prowadziła ją pani  dr inż. Magdalena Pieszka  z Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie.

 

 

 

 

Dowiedzieliśmy się jak udomowiono psy, skąd taka różnorodność ras, do czego nasze zwierzaki są zdolne i jak bardzo pomocne w wielu sytuacjach np. mogą wykrywać poziom cukru we krwi chorego na cukrzycę dokładniej niż glukometr! Serdecznie dziękujemy naszemu gościowi ze cenne wskazówki dotyczące opieki i postępowanie z psami, dziękujemy uczniom za aktywny udział i wielkie zaangażowanie w dyskusje.

Bożena Socha

 

 

 

Możliwość komentowania Lekcja przyrody w klasach czwartych została wyłączona.