Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

formats

LEKCJA  POKAZOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW.

 

 

Podaj rękę lewą,
Podaj rękę prawą,
Zaczniemy zajęcia
Wesołą zabawą.

 

 Słowami tej piosenki uczniowie klasy 1b zaprosili do wspólnego udziału w lekcji swoich młodszych kolegów i koleżanki z przedszkola. Lekcja pokazowa dla rodziców i dzieci przedszkolnych odbyła się we wtorek 6 marca o godz. 16.20 w sali nr 15.                 

(więcej…)

Możliwość komentowania LEKCJA  POKAZOWA DLA PRZEDSZKOLAKÓW. została wyłączona.
formats

Sukcesy plastyczne

 

 

 

6.03.2018 w Szkole Podstawowej w Zelczynie odbyły się Gminne Warsztaty Profilaktyczne, w czasie których uczniowie wykonywali prace plastyczne pod hasłem „W mojej szkole każdy czuje się bezpiecznie„.

Uczniowie rywalizowali w trzech kategoriach wiekowych: kl. I-III, kl. IV-V, kl. VI-VII. Szkoły naszej gminy reprezentowane były przez czteroosobowe zespoły. W każdej kategorii przyznano trzy miejsca i po jednym wyróżnieniu.

 

(więcej…)

Możliwość komentowania Sukcesy plastyczne została wyłączona.
formats

DZIEŃ OTWARTY W „KAZIMIERZOWSKIEJ” DWÓJCE

„SZKOŁA Z PASJĄ”

 

       

Kolejną tradycją naszej szkoły jest organizowanie „Dnia Otwartegodla rodziców i uczniów przyszłych klas pierwszych. Celem takiego dnia jest zarówno pokazanie szkoły od jak najlepszej strony czyli jej promocja, jak i zachęcenie rodziców, aby wybrali właśnie naszą placówkę i swoje „skarby” oddali w nasze ręce.

 

 

(więcej…)

Możliwość komentowania DZIEŃ OTWARTY W „KAZIMIERZOWSKIEJ” DWÓJCE została wyłączona.
formats

Spotkanie z gadami

 

 

1 lutego 2018 r w naszej szkole odbyła się nietypowa lekcja przyrody „na żywo” – GADY, zorganizowana przy współpracy z firmą Klaps – Art. Uczniowie klas szóstych mieli okazję posłuchać opowieści eksperta pana Alana Twardosza – Sudera, obejrzeć piękne węże, a nawet niektóre dotknąć.

 

 

(więcej…)

Możliwość komentowania Spotkanie z gadami została wyłączona.
formats

Dzień Bezpiecznego Internetu

 

logoW dniu 6 lutego w całej Europie obchodzony był Dzień Bezpiecznego Internetu. Święto to zostało ustanowione przez Komisję Europejską w 2004r. Hasło przewodnie tegorocznej edycji brzmiało: „Tworzymy kulturę szacunku w sieci”.

(więcej…)

Możliwość komentowania Dzień Bezpiecznego Internetu została wyłączona.