Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

formats

VI edycja Gminnego Konkursu Świetlicowego

 pod hasłem: „Świąteczne Anioły” rozstrzygnięta!

 

 

 

 

W tegorocznym konkursie wzięło udział 16 szkół i placówek oświatowych z terenu miasta i gminy Skawina. Przy ocenie prac Komisja Konkursowa brała pod uwagę następujące kryteria:

 

 

(więcej…)

Możliwość komentowania VI edycja Gminnego Konkursu Świetlicowego została wyłączona.
formats

KONKURS NA LOGO IMPREZ CHARYTATYWNYCH

 

 

Dn. 15.12.2017 r. w sali obrad UMiG Skawina odbyło się uroczyste wręczenie nagród zwycięzcom konkursów ogłoszonych w trakcie II Charytatywnego Turnieju Piłki Siatkowej „Gramy dla Wiktorii”.

Gościem honorowym był Pan Wiceburmistrz Norbert Rzepisko, który w imieniu UMiG Skawina objął patronat nad tym turniejem i był fundatorem nagrody głównej.


(więcej…)

Możliwość komentowania KONKURS NA LOGO IMPREZ CHARYTATYWNYCH została wyłączona.
formats

„Pociąg moich marzeń”- konkurs plastyczny

 

Na przełomie listopada i grudnia Wydział  Edukacji Urzędu Miasta i Gminy  ogłosił  konkurs – „Pociąg moich marzeń”.  Został on skierowany do dzieci z przedszkoli i uczniów klas I-III.  Celem konkursu było m.in. pogłębianie i propagowanie wiedzy na temat kolei polskiej,  zainteresowanie dzieci możliwościami  transportu ludzi  i towarów koleją,  inspirowanie do twórczych poszukiwań w dziedzinie plastyki, rozwijanie wyobraźni i umiejętności plastycznych. 

 

(więcej…)

Możliwość komentowania „Pociąg moich marzeń”- konkurs plastyczny została wyłączona.
formats

Godzina Kodowania w SP2

 

PROGRAMOWANIE NIE JEST TRUDNE

kodowanie 

W dniach 4 – 8 grudnia 2017 r. uczniowie (klasy 2-7) naszej szkoły w ramach zajęć komputerowych uczestniczyli w Godzinie Kodowania (już po raz czwarty).

 

(więcej…)

Możliwość komentowania Godzina Kodowania w SP2 została wyłączona.
formats

Konkurs „CYBER ŚWIAT I ZAGROŻENIA”

 

 

W piątek 1 grudnia, w naszej szkole wspólnie ze Stowarzyszeniem „Juvenilis – z młodzieńczą siłą” zorganizowaliśmy II edycję konkursu „Uświadamiajmy się wzajemnie”, którego tegorocznym tematem był „CYBER ŚWIAT I ZAGROŻENIA”.
Nasza szkoła zajęła  drugie miejsce i zdobyła Srebrny Bon o wartości 600 zł. Sześć szkół podstawowych z Miasta i Gminy Skawina rywalizowało w trzech kategoriach: prace plastyczne, literackie i drama.

 

(więcej…)

Możliwość komentowania Konkurs „CYBER ŚWIAT I ZAGROŻENIA” została wyłączona.