Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Kadra

ROK SZKOLNY 2016/2017

 

 

Nauczyciele języka polskiego:

mgr Małgorzata Barć
mgr Iwona Sajdak
mgr Monika Świerczek
mgr Karolina Tyrała

 

Nauczyciele historii:

mgr Piotr Kazana

 

          Nauczyciele sztuki:

mgr Anna Biały (plastyka)
mgr Robert Budzyń (muzyka)

 

          Nauczyciele języka angielskiego:

mgr Wiesława Kozieł
mgr Beata Nowak
mgr Renata Giza
mgr Elżbieta Michno

 

            Nauczyciele matematyki:

mgr Edyta Budzyń
mgr inż. Anatolia Bylica
mgr Elżbieta Stachura – Góra
mgr Elżbieta Wojtowicz

 

           Nauczyciele przyrody:

mgr Barbara Zoła – Komenda
mgr Bożena Socha
mgr Elżbieta Wojtowicz

 

           Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:

mgr Joanna Drosińska
mgr Dorota Janas
mgr Agnieszka Kacprzak
mgr Violetta Kaszuba
mgr Danuta Kotula
mgr Małgorzata Leśniak
mgr Karolina Ożóg
mgr Sabina Piechówka
mgr Grażyna Sieprawska
mgr Danuta Srokosz
mgr Barbara Tyrała
mgr Bożena Wesoły
mgr Anna Wiewióra
mgr Katarzyna Więckowska

        Nauczyciele zajęć komputerowych i technicznych:

mgr Dorota Faber
mgr Dorota Banach
mgr Elżbieta Puchała

 

Nauczyciele wych. fizycznego i gimnastyki korekcyjnej:

mgr Urszula Korczyńska
mgr Anna Bednarz
mgr Katarzyna Więckowska
mgr Artur Wątor
mgr Tomasz Zdunek
mgr Beata Zwada

 

            Nauczyciele religii:

mgr Beata Drążek
mgr s. Maria Janus
mgr ks. Marcin Maciążka
mgr Dorota Okarmus

 

           Nauczyciele bibliotekarze:

mgr Krystyna Karelus
mgr Luiza Mróz
mgr Katarzyna Więckowska

 

            Pedagodzy szkolni:

mgr Jolanta Franas
mgr Anna Główka
mgr Aneta Rataj

 

 Świetlica szkolna:

mgr Małgorzata Drab
mgr Joanna Cholewa
mgr Aleksandra Sieprawska – Orłowicz
mgr Magdalena Nawłoka
mgr Aldona Drobnica
mgr Ewelina Lebda

 

   Wychowawcy klas:

1a – mgr Dorota Janas
1b – mgr Danuta Kotula
2a – mgr Violetta Kaszuba
2b –
 mgr Sabina Piechówka
2c – 
mgr Justyna Czubak
2d – 
mgr Bożena Wesoły
2e –
 mgr Joanna Drosińska
2f –
 mgr Agnieszka Kacprzak
3a
 – mgr Danuta Srokosz

3b – mgr Małgorzata Leśniak
3c – mgr Grażyna Sieprawska
3d – mgr Anna Wiewióra
3e – mgr Karolina Ożóg
3f – mgr Barbara Tyrała
4a – mgr Beata Nowak
4b – mgr Urszula Kasiarz
4c – mgr Beata Drążek
4d – mgr Wiesława Kozieł
4e – mgr Iwona Sajdak
5a – mgr Anna Biały
5b – mgr Elżbieta Stachura – Góra
5c – mgr Karolina Tyrała
5d – mgr Małgorzata Barć
6a – mgr Anatolia Bylica
6b – mgr Elżbieta Wojtowicz
6c – mgr Edyta Budzyń
6d – mgr Barbara Zoła – Komenda