Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie

Kadra

ROK SZKOLNY 2017/2018

 

 

Nauczyciele języka polskiego:

mgr Małgorzata Barć
mgr Iwona Sajdak
mgr Monika Świerczek
mgr Karolina Tyrała

 

Nauczyciel historii:

mgr Piotr Kazana
mgr Joanna Cholewa

 

          Nauczyciele sztuki:

mgr Anna Biały (plastyka)
mgr Robert Budzyń (muzyka)

 

          Nauczyciele języka angielskiego:

mgr Wiesława Kozieł
mgr Beata Nowak
mgr Renata Giza
mgr Agnieszka Kacprzak

 

Nauczyciel języka niemieckiego:

mgr Aneta Zdunek

 

            Nauczyciele matematyki:

mgr Edyta Budzyń
mgr inż. Anatolia Bylica
mgr Elżbieta Stachura – Góra
mgr Elżbieta Wojtowicz
mgr Magdalena Nawłoka

 

           Nauczyciele przyrody:

mgr Barbara Zoła – Komenda
mgr Bożena Socha
mgr Elżbieta Wojtowicz

 

 Nauczyciel geografii:

mgr Barbara Zoła – Komenda

 

Nauczyciel biologii:

mgr Bożena Socha

 

Nauczyciel chemii:

mgr Elżbieta Łuszczyńska

 

Nauczyciel fizyki:

mgr Edyta Budzyń

 

           Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej:
mgr Dorota Janas
mgr Agnieszka Kacprzak
mgr Violetta Kaszuba
mgr Danuta Kotula
mgr Małgorzata Leśniak
mgr Sabina Piechówka
mgr Barbara Tyrała
mgr Bożena Wesoły
mgr Katarzyna Więckowska
mgr Aldona Drobnica

 

        Nauczyciele zajęć komputerowych i technicznych:

mgr Dorota Faber
mgr Dorota Banach
mgr Elżbieta Puchała
mgr Justyna Czubak

 

Nauczyciele wych. fizycznego i gimnastyki korekcyjnej:

mgr Urszula Korczyńska
mgr Anna Bednarz
mgr Katarzyna Więckowska
mgr Artur Wątor
mgr Tomasz Zdunek
mgr Beata Zwada

 

            Nauczyciele religii:

mgr Beata Drążek
mgr s. Maria Janus
mgr ks. Marcin Maciążka
mgr Elżbieta Szymańska

 

           Nauczyciele bibliotekarze:

mgr Krystyna Karelus
mgr Luiza Mróz
mgr Katarzyna Więckowska

 

            Pedagodzy szkolni:

mgr Jolanta Franas
mgr Anna Główka

 

 Świetlica szkolna:

mgr Małgorzata Drab
mgr Joanna Cholewa
mgr Aleksandra Sieprawska – Orłowicz
mgr Grażyna Sieprawska
mgr Danuta Srokosz

 

   Wychowawcy klas:

1a – mgr Małgorzata Leśniak
1b – mgr Barbara Tyrała
2a –
 mgr Dorota Janas

2b – mgr Danuta Kotula
3a – mgr Violetta Kaszuba
3b –
 mgr Sabina Piechówka
3c – 
mgr Justyna Czubak
3d – 
mgr Bożena Wesoły
3e –
 mgr Aldona Drobnica
3f –
 mgr Agnieszka Kacprzak
4a
 – mgr Elżbieta Wojtowicz

4b – mgr Monika Świerczek
4c – mgr Dorota Banach
4d – mgr Renata Giza
4e – mgr Magdalena Nawłoka
5a – mgr Beata Nowak
5b – mgr Urszula Kasiarz
5c – mgr Beata Drążek
5d – mgr Wiesława Kozieł
5e – mgr Iwona Sajdak
6a – mgr Anna Biały
6b – mgr Elżbieta Stachura – Góra
6c – mgr Karolina Tyrała
6d – mgr Małgorzata Barć
7a – mgr Anatolia Bylica
7b – mgr Edyta Budzyń
7c – mgr Barbara Zoła – Komenda