Zapisy do 1 klasy- rok szkolny 2024/2025

Informacja o rekrutacji do klas I SP na stronie www Gminy  (czytaj …)

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie informuje,
 że od 18 marca do 28 marca 2024 r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej:

Terminy postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego do klas pierwszych szkól podstawowych na rok szkolny 2024/2025  (zobacz……)

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku
poniedziałek, czwartek   7.00 – 16.00,
wtorek, środa, piątek   7.00 – 15.00.

Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać u Dyrektora Szkoły pod nr telefonu 12 276 38 80.

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:

1. dowód osobisty rodzica,
  2. dokument zawierający PESEL dziecka,
  3. wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).
  4. oświadczenie o miejscu zamieszkania (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).

Obwód szkoły: 29 listopada do numeru 24, Armii Krajowej, I. Daszyńskiego, J. Dąbrowskiego, Dębca, Falbówki , K. I. Gałczyńskiego, B. Głowackiego, Gościnna, Groble, Konstytucji 3 – Maja, T. Kościuszki, I. Kraszewskiego, M. Kublińskiego, Nad Potokiem, ks. J. Popiełuszki numery parzyste, J. Poniatowskiego, K. Pułaskiego, F. Pukły, Radziszowska, Różana, Spacerowa, Spokojna, Szkolna, Willowa, Wyrwisko wszystkie do numeru 27, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

Załączniki do pobrania: