Zapisy do 1 klasy- rok szkolny 2018/2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie informuje, że od 19 marca do 26 marca 2018r. odbywa się rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów na uczniów klasy pierwszej spoza obwodu szkoły.

28 marca 2018r., godz. 12.00 zostanie opublikowana lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie informuje, że od 1 marca do 16 marca 2018r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej.
19 marca 2018r., godz. 12.00
zostanie opublikowana lista kandydatów, którzy zgłosili się do szkoły obwodowej

DZIECI SIEDMIOLETNICH ur. w 2011 r.:
• zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły (w przypadku wyboru innej szkoły podstawowej, należy poinformować, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało);
• dzieci spoza obwodu szkoły w miarę wolnych miejsc według zasad rekrutacji określonej przez UMiG Skawina w Regulaminie rekrutacji.

DZIECI SZEŚCIOLETNICH ur. w 2012 r:
•  na indywidualny wniosek rodzica.

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać u Dyrektora Szkoły pod nr telefonu 12 276 38 80.

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:

1. dowód osobisty rodzica,
  2. dokument zawierający PESEL dziecka,
  3. wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).
  4. oświadczenie o miejscu zamieszkania (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).

Obwód szkoły: 29 listopada do numeru 24, Armii Krajowej, I. Daszyńskiego, J. Dąbrowskiego, Dębca, Falbówki , K. I. Gałczyńskiego, B. Głowackiego, Gościnna, Groble,  Konstytucji 3 – Maja, T. Kościuszki, I. Kraszewskiego, M. Kublińskiego, Nad Potokiem, ks. J. Popiełuszki numery parzyste, J. Poniatowskiego, K. Pułaskiego, F. Pukły, Radziszowska, Różana, Spacerowa, Spokojna, Szkolna,  Willowa, Wyrwisko wszystkie do numeru 27, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

Terminy postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego do klas pierwszych szkól podstawowych na rok szkolny 2018/2019  (zobacz……)

Załączniki do pobrania:

Adaptacja uczniów klas pierwszych w środowisku szkolnym w roku 2017/18  emot_uczniowie