Zapisy do 1 klasy- rok szkolny 2019/2020

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Kazimierza Wielkiego w Skawinie informuje, że od 8 marca do 22 marca 2019r. odbywają się zapisy uczniów do klasy pierwszej.
26 marca 2019r., godz. 12.00
zostanie opublikowana lista kandydatów, którzy zgłosili się do szkoły obwodowej

DZIECI SIEDMIOLETNICH ur. w 2012 r.:
• zamieszkujących w obwodzie naszej szkoły (w przypadku wyboru innej szkoły podstawowej, należy poinformować, do której szkoły dziecko będzie uczęszczało);

DZIECI SZEŚCIOLETNICH ur. w 2013 r:
•  na indywidualny wniosek rodzica.

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie informuje, że od 1 kwietnia do 5 kwietnia 2019r. odbywa się rekrutacja na wolne miejsca dla kandydatów na uczniów klasy pierwszej spoza obwodu szkoły.

9 kwietnia 2019r., godz. 12.00 zostanie opublikowana lista kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

Zapisy i przyjmowanie kart zgłoszeń prowadzi sekretariat szkoły od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.
Wszelkie informacje dotyczące zapisu dziecka do szkoły podstawowej można uzyskać
u Dyrektora Szkoły pod
nr telefonu 12 276 38 80.

W trakcie zapisów niezbędne będą następujące dokumenty:

1. dowód osobisty rodzica,
  2. dokument zawierający PESEL dziecka,
  3. wypełniona karta zgłoszenia (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).
  4. oświadczenie o miejscu zamieszkania (do pobrania na stronie www lub w sekretariacie szkoły).

Obwód szkoły: 29 listopada do numeru 24, Armii Krajowej, I. Daszyńskiego, J. Dąbrowskiego, Dębca, Falbówki , K. I. Gałczyńskiego, B. Głowackiego, Gościnna, Groble,  Konstytucji 3 – Maja, T. Kościuszki, I. Kraszewskiego, M. Kublińskiego, Nad Potokiem, ks. J. Popiełuszki numery parzyste, J. Poniatowskiego, K. Pułaskiego, F. Pukły, Radziszowska, Różana, Spacerowa, Spokojna, Szkolna,  Willowa, Wyrwisko wszystkie do numeru 27, S. Żeromskiego, Żwirki i Wigury.

Terminy postępowania zgłoszeniowego i rekrutacyjnego do klas pierwszych szkól podstawowych na rok szkolny 2019/2020  (zobacz……)

Załączniki do pobrania:

Adaptacja uczniów klas pierwszych w środowisku szkolnym w roku 2017/18  emot_uczniowie