Zasady pobytu ucznia na terenie Szkoły Podstawowej Nr 2 w Skawinie zapewniające bezpieczeństwo w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie informuje, że zgodnie z decyzją Ministerstwa Edukacji Narodowej od 25.05.2020 r.       istnieje możliwość sprawowania zajęć opiekuńczo – wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych dla uczniów klas I-III oraz konsultacje uczniów klas 8 z nauczycielami.

Uczestnictwo w zajęciach wymaga ZGŁOSZENIA chęci uczestnictwa uczniów w zajęciach i przestrzegania PROCEDUR ZAPEWNIENIA BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID – 19.

DOKUMENTACJA

Zasady przebywania uczniów w SP 2.doc

Oświadczenie rodzica.doc

OŚWIADCZENIE epidemiologiczne – dziecka.doc