Dzień Babci i Dziadka…

 

21 i 22 stycznia obchodzili swoje święto babcie i dziadziusiowie. Obecna sytuacja uniemożliwiła organizację spotkań w szkolnym gronie.
Uczniowie klasy 3A podczas zajęć wykonali piękne laurki dla swoich kochanych babć i dziadziusiów. Składając życzenia zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń, wyrazili swoją wdzięczność za codzienną opiekę, pomoc i bezwarunkową miłość.

Te wzruszające chwile zostały uwieńczone na zdjęciach…

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij