Dzień Jabłka w SP2 

 

28 września swoje święto obchodziło Jabłko – ulubiony owoc wielu z nas. W zespołach klasowych odbywały się JABŁUSZKOWE UCZTY – były szarlotki, babeczki, ciasteczka. Nie mogło zabraknąć również surowego jabłka. Ponadto dzieci: oglądały filmiki edukacyjne z jabłkiem w roli głównej, opisywały ten smakowity i pełen witamin owoc, a także prezentowały przygotowane przez siebie plakaty zachęcające do spożywania „bohatera” dzisiejszego dnia. 

Podsumowaniem obchodów tego „Nietypowego Dnia w Roku” było wspólne spotkanie wszystkich uczniów klas 1 -3, ich wychowawców oraz pani wicedyrektor Elżbiety Stachury – Góry, która wręczyła przewodniczącym klas dyplomy udziału w Święcie Jabłka. 

Na zakończenie wszystkie dzieci głośno przypomniały stare angielskie przysłowie: „Jedno jabłko dziennie, trzyma lekarza z daleka ode mnie”. 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij