DZIEŃ SZCZENIAKA W ŚWIETLICY 

24 MARCA 2022 

 

W czwartek 24 marca nasze Świetliki spotkała niespodzianka w postaci nieoczekiwanych gości. Zaskoczone dzieci zareagowały bardzo żywiołowo oraz entuzjastycznie. Niespodzianka związana była z obchodami Dnia Szczeniaka, a sprawiła ją pani wicedyrektor Magdalena Kuczara. Bohaterem dnia stała się urocza sunia rasy Shiba o wdzięcznym imieniu Stella. Z początku nieco nieśmiała rozkręciła się z czasem ze stoickim spokojem znosząc oznaki uwielbienia ze strony dzieci, choć uważny obserwator dopatrzyłby się radości na psim pyszczku. Zachwycone dzieci do końca dnia wspominały tę wizytę, więc „zaklepaliśmy” kolejną. Termin też będzie niespodzianką. Dziękujemy pani wicedyrektor za sprawienie tej przemiłej niespodzianki i urozmaicenie zajęć świetlicowych. 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij