Gminne Warsztaty Profilaktyczne

W dniu 4.03.2020 odbyły się Gminne Warsztaty Profilaktyczne „Szkoła wolna od nałogów”, w których reprezentowały naszą szkołę trzy uczennice: Blanka Baliga z kl. 2b. Julia Brózda z kl. 5c i Julia Sikorska z kl. 7d.

Zadaniem uczestników było wykonanie komiksu na temat „Moja szkoła wolna od hejtu”. Wyróżnienie najstarszej grupie wiekowej za swój komiks otrzymała Julia Sikorska, której gratulujemy kolejnego sukcesu.

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij