Jesienne zabawy z królem

 

DSCN5803

 

 

 

13 września br. klasa 4b uczestniczyła w zabawie plenerowej przygotowanej przez Muzeum Regionalne. Uczniowie na płycie skawińskiego rynku zmagali się z nie lada zadaniem- budową kazimierzowskiego zamku.

 

W tym celu musieli najpierw złożyć i skleić wiele kartonowych pudeł, z których następnie wznosili, według opracowanego projektu, mury słynnej, zabytkowej budowli. Dzięki sprawnej pracy zespołowej udało się czwartoklasistom wykonać poprawnie zadanie oraz zyskać pochwałę samego króla Kazimierza Wielkiego, który ich trud i wysiłek nagrodził książkowym wydaniem muzealnych kolorowanek.

DSCN5799  DSCN5794  DSCN5789

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij