Klasy I w bibliotece

W dniu 27 października nasi najmłodsi uczniowie odwiedzili bibliotekę szkolną. Podczas spotkania poznali zasady korzystania ze zbiorów i po raz pierwszy wypożyczyli książeczki do domu. Życzymy im, by czytanie stało się dla nich pasją i dawało wiele powodów do wzruszeń i radości.

Uczniowie klas 4-8 oraz rodzice uczniów również mogą korzystać ze zbiorów, które udostępniane będą w drzwiach szkoły. Możliwe jest telefoniczne zamawianie książek.

W okresie nauki zdalnej biblioteka szkolna jest czynna od poniedziałku do czwartku
w godzinach 8.00 – 17.00 i w piątek 8.00  – 15.00.

Przypominamy uczniom o konieczności niezwłocznego zwrotu lektur po omówieniu. Pamiętajcie, że inni uczniowie na nie czekają.

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij