KOMUNIKAT DYREKTORA SZKOŁY dotyczący EGZAMINU ÓSMOKLASISTY oraz dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktycznych

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie
informuje, że w dniach 18.04 – 19.04.2019r. oraz 23.04.2019r.
dla uczniów klas 1-8 organizowane są zajęcia opiekuńczo wychowawcze w godzinach od 7.00 do 15.00.

Prosimy Rodziców o wcześniejsze, telefoniczne zgłoszenie dziecka do udziału w zajęciach opiekuńczo – wychowawczych.

Szanowni Rodzice!

Dyrektor Szkoły nr 2 w Skawinie informuje, że akcja protestacyjna nauczycieli podjęta  w dniu 8.04.2019r. trwa nadal.

Egzaminy Ósmoklasisty odbędą się zgodnie w harmonogramem w dniach:

• 15 kwietnia – język polski – godz.9.00 (120 minut + 60 minut dla uczniów z wydłużonym czasem)
  • 16 kwietnia – matematyka – godz. 9.00 (100 minut + 50 minut dla uczniów z wydłużonym czasem )
  • 17 kwietnia – język obcy nowożytny – godz. 9.00 (90 minut + 45 min. dla uczniów z wydłużonym czasem)

Uczniów zapraszamy na godz. 8.20.

Przypominamy o zabraniu legitymacji szkolnej,  długopisu lub pióra z czarnym wkładem oraz linijki w drugim dniu egzaminu.

W dniach 15,16,17 kwietnia dowóz będzie zapewniony.

Jednocześnie przypominamy, że:

• 15,16 oraz 17 kwietnia w związku z egzaminem ósmoklasisty są ustalonymi dniami wolnymi od zajęć dydaktycznych dla uczniów klas 1-7.
  • od 18 do 23 kwietnia trwa wiosenna przerwa świąteczna.

Szanowni Rodzice !
Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Skawinie informuje, że w związku z prowadzoną akcją protestacyjną zebrania zaplanowane na 9 i 10 kwietnia są przełożone na późniejszy termin (po świętach Wielkanocnych).

Szanowni Rodzice,

W dniu 8 kwietnia 2019 w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie rozpoczął się strajk.  Akcja strajkowa potrwa do odwołania.  Szczegółowe informacje będą publikowane i aktualizowane na bieżąco  na stronie internetowej szkoły.

Są również dostępne na stronie: www.facebook.com/lubieSkawine

www.facebook.com/lubieSkawine/?__tn__=%2Cd%2CP-R&eid=ARA3JWNtDvqcOr1gurmDQ8IIdwtNoJ66E6LGbJBSL2DxsicB8Rq-aLLkGSFSJ8oPlxcfQZecQl2IvudN

Szanowni Rodzice!

W związku z komunikatem ZNP z dnia 5.04.2019r. (godz. 15.00) informuję, iż propozycje rządu nie dają podstaw do odwołania strajku w ramach legalnie toczącego się sporu zbiorowego.

Od poniedziałku 8.04.2019r. w Szkole Podstawowej nr 2 w Skawinie rozpocznie się strajk. Z uwagi na brak jednoznacznych informacji dotyczących ilości osób, które przystąpią tego dnia do strajku nie ma możliwości zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom. W związku z powyższym bardzo prosimy o nieprzysyłanie dzieci do szkoły i pozostawienie ich pod Państwa opieką. Wiemy, że to dla Państwa duża trudność, ale proszę o wyrozumiałość.

APEL WITOLDA GRABCA PIERWSZEGO ZASTĘPCY BURMISTRZA MIASTA I GMINY SKAWINA SKIEROWANY DO RODZICÓW: