Literackie potyczki biblioteczne

W dniu 2 marca 2018 r. odbył się turniej czytelniczy „Literackie potyczki biblioteczne” organizowany przez bibliotekę szkolną. W turnieju udział wzięły trzyosobowe zespoły ze wszystkich klas szóstych i siódmych. Pierwsza konkurencja polegała na prezentacji przygotowanych wcześniej reklam biblioteki. W trakcie dalszych rozgrywek uczniowie odgadywali tytuły książek na podstawie fragmentów tekstu, rozwiązywali kalambury słowne i graficzne, dopasowywali tytuły książek do podanych nazwisk autorów oraz wyszukiwali hasła w słowniku na czas. Nad przebiegiem konkurencji czuwało jury w składzie p. A. Główka i p. K. Karelus. Dla wszystkich uczestników turniej był okazją do rywalizacji oraz dobrej zabawy. Pierwsze miejsce zajęła drużyna klasy 6b, drugie miejsce klasy 6d, z trzecią lokatą turniej ukończyła klasa 7c. Pozostali uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia.

 

 

 

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij