Nagrody Burmistrza dla uczniów „Dwójki”

 

W dniu 18 czerwca 2019 roku odbyła się uroczystość wręczenia nagród Burmistrza Miasta i Gminy Skawina.
Burmistrz Norbert Rzepisko wraz z Pierwszym Zastępcą Witoldem Grabcem oraz kierownikiem Wydziału Edukacji Markiem Marcem, wręczyli nagrody laureatom i finalistom konkursów przedmiotowych oraz zawodów sportowych w roku szkolnym 2018/2019. Nagrodzeni zostali również uczniowie, którzy w tym roku, uzyskali wysokie wyniki na egzaminie ósmoklasisty.

W naszej szkole nagrodzeni zostali:

  1. Karol Klimek – klasa 8c
  2. Alicja Kochana – klasa 8c
  3. Katarzyna Żółkiewicz – klasa 8b
  4. Hubert Czeremuga – klasa 6c

Serdecznie gratulujemy Uczniom i Rodzicom.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij