„Posiłek w szkole i w domu”

Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie w ramach rządowego programu
„Posiłek w szkole i w domu”

dotyczącego wspierania w latach 2019–2023 organów prowadzących publiczne szkoły podstawowe w zapewnieniu bezpiecznych warunków nauki, wychowania i opieki przez organizację stołówek i miejsc spożywania posiłków pozyskała środki na modernizację stołówki szkolnej. Dzięki realizacji tego zadania stołówka zyska nowe oblicze. Będzie odnowiona i doposażona w różnorodne sprzęty kuchenne nowej generacji.  

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij