SUKCES JULII W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE KALIGRAM

 

Już po raz kolejny możemy się poszczycić sukcesem Julii Sikorskiej, która  po raz drugi zwyciężyła w ogólnopolskim konkursie „KALIGRAM – BAJKI LA FONTAINE’A” organizowanym przez Polsko – Francuską Szkołę „La Fontaine” w Warszawie.  Konkurs miał na celu  propagowanie twórczości Jean de la Fontaine’a, krzewienie kultury pięknego pisania, estetyki, staranności i kreatywności.

Uczestnicy mieli za zadanie wykaligrafowanie jednej z bajek, której autorem jest Jean de la Fontaine. Wersy utworu winny tworzyć sylwetkę zwierzęcia, przedmiotu, osoby lub rośliny.  I to zadanie Julka wykonała mistrzowsko. Julii gratulujemy talentu, Rodzicom – zdolnej córki, a nauczycielowi, p. Annie Biały – wspaniałej uczennicy.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij