Sukcesy w VII Powiatowym Konkursie Literackim „Mój debiut”

Sukces naszych Uczniów! 30 listopada odbyła się uroczysta gala, podczas której zostały wręczone nagrody dla laureatów VII Powiatowego Konkursu Literackiego „Mój debiut”. Uczeń naszej szkoły – Adam Tomasik zajął I miejsce w kategorii „opowiadanie” dla uczniów klas IV – VI. Równie duży sukces odniosła Julia Brózda, która zajęła I miejsce w kategorii „wiersz” uczniów klas VII i VIII.
Serdecznie gratulujemy naszym utalentowanym Uczniom świetnych rezultatów!

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij