„SUPER RODZINKA.pl”

 

          W połowie stycznia 2023 roku Zespół Promocji Zdrowia zakończył realizację akcji „Super Rodzinka.pl”. Była ona realizowana w ramach ogólnopolskiego projektu „Rodzina jest najważniejsza i ma największy wpływ na wychowanie dziecka”, jego celem była międzypokoleniowa integracja oraz wzmocnienie wychowawczej roli rodziny. Uczniowie mieli za zadanie ukazanie członków swojej rodziny w ważnych dla nich momentach. Mogły to być dowolnie wybrane sytuacje, wspólny wyjazd, impreza rodzinna, święta. Chodziło o uchwycenie radosnych, zabawnych, bądź nietypowych momentów z życia rodziców, rodzeństwa, dziadków itp. podczas wspólnie spędzonych chwil. Uczestnicy mogli zamieścić zdjęcia lub wykonać rysunki obrazujące dany moment. Napłynęło sporo prac i bardzo cieszy nas ten odzew oraz zaangażowanie uczestników projektu.

 Serdecznie dziękujemy wszystkim za nadesłane prace. Znalazły one swoje miejsce w przygotowanej wystawie. Naprawdę warto się im przyjrzeć i pomyśleć o rodzinie, więziach łączących jej członków i naszym udziale w jej życiu.  

 

                                                                       Anna Bednarz, Joanna Cholewa 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij