Świetlica SP2 przyjazna uczniowi

W roku szkolnym 2018/2019 nasza świetlica przystąpiła do Ogólnopolskiego Konkursu „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi” zorganizowanego przez Studium Prawa Europejskiego w Warszawie. Konkurs wymagał od nas wykonania 10 zadań. Organizowaliśmy min. konkursy świetlicowe dla całej szkoły, spotkania z ciekawymi ludźmi, a także przedstawienie teatralne, które obejrzały nawet dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli i ich rodzice. Jury wszystkie zadania oceniło na 10 punktów (w skali od 1 do 10) tak, więc zaliczyliśmy na „maxa”. Co jest w skali ogólnopolskiej naszym sukcesem.
12.03.2019 roku Szkoła Podstawowa nr 2 uzyskała certyfikat „Baw się i ucz! Świetlica szkolna przyjazna uczniowi”.