„ŚWIETLICOWY WIECZÓR KOLĘD” 

           W związku ze zbliżającym się Bożym Narodzeniem jak co roku podjęliśmy w świetlicy szereg działań, mających na celu przybliżenie naszym „Świetlikom” tego wielkiego wydarzenia i wprowadzenie ich w atmosferę tych najpiękniejszych w naszej tradycji świąt. Jednym z tych działań są wieczory kolęd, montaż słowno – muzyczny przy pięknie udekorowanej przez dzieci choince, szopce i kominku. Wspólny śpiew kolęd przeplatany jest czytaniem opowieści wigilijnych. To tworzy niepowtarzalną atmosferę, którą śmiało możemy nazwać „Magią Świąt”.  

Takich właśnie magicznych, szczęśliwych i bajecznych Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim czytelnikom naszej strony, życzymy Wam także równie szczęśliwego Nowego 2024 Roku. 

                                                                                     Nauczyciele – wychowawcy świetlicy

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij