Wizyta w Muzeum Elektroniki Konsol i Gier Wideo

 

12 października uczniowie klasy 5b i 8a wzięli udział w wycieczce do Muzeum Elektroniki Konsol i Gier Wideo. Jest to wyjątkowe miejsce w Krakowie, w którym czas się zatrzymał: można tam zobaczyć najstarsze telefony, telewizory, radia oraz to co najbardziej interesowało naszych uczniów – przekrój przeróżnych konsol oraz gier wideo. Na początku uczniowie uczestniczyli w wykładzie opowiadającym o początku gier połączonego z demonstracją, a następnie mogli zagrać na wielu stanowiskach. W między czasie przeprowadzano turniej na najstarszej grze w muzeum – emocji i uśmiechu było, co nie miara!  Po długiej rywalizacji wyłowiono zwycięzcę ucznia klasy ósmej Igora Sławińskiego, a nagrodą była przenośną konsola Tetris! Polecamy odwiedzić to miejsce. 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij