Plan

DNIA W ŚWIETLICY 2022/2023

6:30-7:30 —– zajęcia dowolne w kącikach zainteresowań (gry i zabawy świetlicowe)
7:30-8:00 —–przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych
8:00-8:30 —– przerwa śniadaniowa
8:30-9:30—- zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne,                           muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
11:30-14:30—-  gry i zabawy w kącikach zainteresowań
14:30-15:30—-zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych /rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne,                            muzyczne, intelektualne, manualne, relaksacyjne/
15:30-17:00—- odrabianie zadań domowych

PLAN ZAJĘĆ ZORGANIZOWANYCH
 W ŚWIETLICY SZKOLNEJ
2022/2023

Dzień tyg./godzina  Rodzaj zajęć Prowadzący

14:30-15:30

*Zajęcia wprowadzające w tematykę tygodnia
Zajęcia czytelnicze: „Spotkania z ciekawą książką.”
Przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych .

Zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych: rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, (wg.potrzeb)

14:30-15:30

Zajęcia muzyczne, zabawy umuzykalniające.

Zajęcia zorganizowane w grupach wiekowych: rozwijające zainteresowania czytelnicze, plastyczne, muzyczne, intelektualne, manualne, (wg. potrzeb)

14:30-15:30

Zajęcia plastyczne związane z tematyką tygodnia

14:30-15:30

Zajęcia czytelnicze z elementami bajkoterapii:
„ Bajki-pomagajki”

14:30-15:30

Zajęcia podsumowujące tematykę tygodnia: (czytelnicze, plastyczne, muzyczne, ekologiczne, relaksacyjne)

R. Budzyń

15:30-17:00 /od poniedziałku do piątku/   pomoc w odrabianiu zadań domowych oraz przygotowanie uczniów do zajęć edukacyjnych

* W miarę potrzeb i możliwości realizowane będą zamiennie zajęcia ruchowe: gry i zabawy ruchowe na szkolnym placu zabaw.