„DLA KAŻDEGO DZIECKA DZIEŃ RADOŚCI”

 

22 listopada 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 2, w ramach projektu UNICEFU obchodziliśmy 30 rocznicę uchwalenia Konwencji Praw Dziecka.

W tym dniu sale lekcyjne i korytarze ozdobiono niebieskimi balonami, kokardami kwiatami, a uczniowie przyszli ubrani na niebiesko. Uczestniczyli w wielu zabawach i grach, które sprawiły, że dzień ten był wyjątkowy i pełen uśmiechu.

W czasie uroczystej akademii przypomniano prawa dziecka, a także wspólnie zaśpiewano piosenki z repertuaru dziecięcego.

Klimat tego pięknego i… dla każdego dziecka radosnego dnia można zobaczyć na zdjęciach…

 

Zobacz zdjęcia w galerii

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij