CO CIEKAWEGO W NASZEJ ŚWIETLICY? 

              Nowy rok szkolny 2023/2024 powitał wszystkich uczniów 4 września, pozwalając dłużej cieszyć się wakacjami. Świetlicowe pierwsze spotkania wypełnione były rozmowami dotyczącymi zasad i reguł obowiązujących wszystkich „Świetliczków” oraz poznawaniem i integracją nowych uczniów, w szczególności pierwszoklasistów. Ważnym tematem, na który zwróciliśmy uwagę było bezpieczeństwo w szkole, w drodze do niej, na szkolnym boisku i placu zabaw. W indywidualnych rozmowach z uczniami często powracały tematy letnich przeżyć i urokliwych miejsc wypoczynku. Z pięknego, gorącego lata przeszliśmy do krainy barwnej jesieni. Wspólne zajęcia w świetlicy nasycone były barwami i darami jesieni, a piękno jesiennej przyrody inspirowało dzieci do tworzenia wielu prac plastycznych.    

               W „dwójkowej” świetlicy zawsze było, jest i będzie miejsce na wspólną i kreatywną zabawę oraz na rozwijanie swoich umiejętności i zainteresowań. Znajduje się w niej też strefa relaksu, dzięki nowym, wygodnym „pufom” oraz kącik do odrabiania zadań domowych. Wszyscy nauczyciele świetlicy zawsze chętnie i z uśmiechem służą radą i pomocą w rozwiązywaniu codziennych, małych, a jakże wielkich i istotnych problemów dla każdego młodego człowieka.  

 Zapraszamy do świetlicowej galerii… .                         

                                                                             Wychowawcy świetlicy