DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI

W KAZIMIERZOWSKIEJ „DWÓJCE”,
czyli szczęśliwa Trzynastka

 

         W sobotę, 13 marca 2021 r. Alma Mater  skawińskich szkół – kazimierzowska „Dwójka” – otwarła swoje podwoje dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. W progach szkoły witał przybyłych Dyrektor Szkoły oraz nauczyciele i pracownicy placówki.
       Rodzice i przyszli adepci – uczniowie naszej szkoły mogli zapoznać się z szeroką i interesującą ofertą edukacyjną, podziwiali pięknie odnowione i wyposażone sale lekcyjne, świetlice (tę na parterze i tę na pierwszym piętrze, tzw. „Bajkową Krainę”), gabinety: logopedy, pedagoga i szatnię. Wszystko to okraszone zostało prezentacją multimedialną.
      Cieszyło nas zainteresowanie gości, zadawane przez nich pytania świadczyły o trosce o przyszłość swoich pociech. Radość na twarzach tych ostatnich dała nam ogromną satysfakcję z dobrze wykonanej pracy.

         Spotkanie odbywało się oczywiście w wymaganym reżimie sanitarnym, zgodnie z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

P.S.
Odkryliśmy dzięki temu, że spotkania w biały dzień są o wiele ciekawsze dla przybyłych niż popołudniowo –  wieczorne, jakie miały miejsce do tej pory. Szkoła o wiele lepiej się prezentuje w świetle dnia, a percepcja gości jest o dużo lepsza. Być może stanie się to nową tradycją szkoły.