KARTKA DLA MEDYKA

Uczniowie naszej szkoły w dniach od poniedziałku do środy przystąpili do wspólnej edukacyjnej akcji, która polegała na narysowaniu, namalowaniu czy stworzeniu kartki/rysunku z życzeniami i podziękowaniami dla medyka.

W ten sposób wyrazili podziękowanie za ich trudną pracę i znak, że doceniamy i jesteśmy im wdzięczni. 

E. Puchała

 

KARTKA DLA MEDYKA- OGÓLNOPOLSKA AKCJA UCZNIÓW I NAUCZYCIELI zobacz więcej ….

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij