„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”

 Janusz Korczak. …  

 

Był Dzień Kobiet, Dzień Mamy i wreszcie przyszedł czas, aby uczcić Dzień Dziecka. W tym szczególnym roku był  on jeszcze bardziej radosny niż zwykle. Czekając na lepszą pogodę uczciliśmy go 9 czerwca. Dzień Dziecka był czasem radości i wielu zabaw, w których brali udział zarówno młodsi jak i starsi uczniowie oraz nauczyciele, w których odżył duch dziecięcych lat. Słońce mocno przygrzewało i wszyscy ruszyli „w zielone”, by nacieszyć się słońcem, świeżym powietrzem i sobą nawzajem. Były więc piesze wędrówki, pikniki, ogniska, rozgrywki. Do tego lody i zapiekanki. Wszyscy poczuli, że nareszcie są razem.  Pamiętajmy, że każdy dzień jest dniem  dziecka. Dniem miłości do niego, stałej opieki, troski o jego teraźniejszość i przyszłość.  

 

 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij