LITERACKO – PIŁKARSKI SUKCES ADAMA Z KLASY 4B

 

9 czerwca 2021 roku Polski Komitet Olimpijski z siedzibą w Warszawie ogłosił  wyniki „XXXI Ogólnopolskiego Konkursu im. Jana Parandowskiego na opowiadania o tematyce olimpijskiej” pod honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki.

Do konkursu zgłoszono łącznie 372 opowiadania: ze szkół podstawowych w kategorii klas IV-VI – 181 opowiadań i w kategorii klas VII-VIII – 191 opowiadań. Wyboru laureatów i finalistów konkursu dokonało profesjonalne Jury.

Z ogromną radością przyjęliśmy informację, że uczeń naszej szkoły zdobył tytuł finalisty tego konkursu! Adam, uczeń klasy 4b, napisał przepiękne opowiadanie o swojej przygodzie z piłką nożną. Mimo młodego wieku wykazał się „lekkim piórem” i pokazał, jak wiele można osiągnąć dzięki wierze w marzenia.

Zwycięskie opowiadania, w tym pracę Adama, zebrano w książce pt.  „Wracamy do gry”.

Adamowi gratulujemy sukcesu, a Rodzicom – zdolnego syna!

 

Moja piłkarska przygoda czytaj…

 

Opiekun naukowy
Małgorzata Barć