KONKURSY W 1B 

 

Już od kilka dni znowu uczymy się przez komputer, ale ciągle wspominamy miłe chwile spędzone wśród przyjaciół. W ostatnim tygodniu przed „rozstaniem” pierwszoklasiści z 1b mieli możliwość spróbowania własnych sił w konkursach klasowych.  

Od kilku tygodni starali się pięknie kaligrafować literki, rysować szlaczki, aby ich zeszyty były piękne czyste i staranne, ponieważ wzięli  udział w konkursie na „Najładniejszy zeszyt w 1b”. Dwa z nich były szczególne: Poli Gładysz oraz Mai Godawy. Dziewczynki zajęły I miejsce. 

Drugą okazją do zaprezentowania umiejętności i talentów był konkurs recytatorski „Zwierzęta w poezji dziecięcej”. Trudno było wyłonić zwycięzców, bo pierwszaki naprawdę świetnie się przygotowały – I miejsce zajęły Alicja Łabędź oraz Veronika Sostina.  

Wszystkim bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach. 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij