Mistrzynie gminy w siatkówce

 

12 i 19 lutego 2019r. odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci – Piłka Siatkowa 4-ki dziewcząt z rocznika 2006 i młodszych. Nasze reprezentantki wygrały wszystkie mecze i zdobyły I miejsce oraz Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kopance.

Gratulujemy reprezentacji w składzie:

  1. Gabriela Król
  2. Liwia Natkaniec
  3. Alicja Pachel
  4. Patrycja Konieczna
  5. Julia Sikorska
  6. Aleksandra Pietrzko
  7. Anna Jastrzębska
  8. Nikola Haja
  9. Oliwia Krawczyk
  10. Anna Suder

Życzymy powodzenia w etapie powiatowym rozgrywek w siatkówkę, który odbędzie się 12 kwietnia.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij