Sukcesy plastyczne

Dnia 5.03.2019 odbyła się XVII edycja Warsztatów Profilaktycznych w Szkole Podstawowej w Zelczynie. Zadaniem uczestnika warsztatów było wykonanie pracy plastycznej przedstawiającej osobę, która jest jego autorytetem. Naszą szkołę reprezentowały trzy uczennice: w kategorii klas I -III uczennica kl. II b – Zuzia Sroka zdobywając pierwsze miejsce, w kategorii klas IV-VI- Julia Sikorska z kl. VI a – zdobywając pierwsze miejsce i w kategorii klas najstarszych VII – VIII – Kasia Żółkiewicz – zdobywając drugie miejsce.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów.

Anna Biały

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij