Zajęcia edukacyjne w Ekospalarni

 

eko-3

 

 

W dniu 8.11 klasy piąte uczestniczyły w zajęciach edukacyjnych w nowoczesnej Ekospalarni. Grupa naszych uczniów została oprowadzona po edukacyjnej ścieżce w Zakładzie Termicznego Przekształcania Odpadów w Krakowie.

 

Uczniowie zostali zapoznani z procesem technologicznym zakładu, zobaczyli jak produkowana jest energia elektryczna i cieplna w połączeniu z aspektami ochrony środowiska podczas spalania odpadów. Uczniowie poznali wiele korzyści z istnienia tak nowoczesnego zakładu, ale nie zapominają o tym, że należy odpowiednio segregować śmieciu, żeby spalać ich jak najmniej!

eko-2  eko-1

 

 

 

 

 

Elżbieta Wojtowicz

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij