BALE W KARNAWALE…

Luty w naszej szkole przebiegał pod hasłem Karnawału. W klasach 1 – 3 odbywały się bale przebierańców. Najmłodsi uczniowie przebrani za bohaterów znanych bajek i filmów świetnie bawili się podczas klasowych zabaw. I tak można było zobaczyć wróżki, królewny, księżniczki, rycerzy, piratów… . Nie sposób zliczyć i wymienić  wszystkich postaci. Wspólne konkursy i zabawa przy dźwiękach muzyki przyniosły dzieciom wiele radości,  uśmiechu i zadowolenia.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij