POLA NADZIEI 2023

W naszej „Skawińskiej dwójce” jak co roku  zakwitły  żonkile podczas akcji charytatywnej -POLA NADZIEI 2023. Cały ubiegły tydzień kwestowaliśmy na rzecz hospicjum św. Łazarza w Krakowie. Uczniowie naszej szkoły przebrali się na żółto czyli w barwy  NADZIEI a wolontariusze rozdawali w podziękowaniu za ofiarowane datki żonkile oraz własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne. 

Dziękujemy wszystkim tym, którzy otworzyli swe wrażliwe serca i wsparli hojnie hospicjum.
 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij