Laboratoria Przyszłości – sprawozdanie – 31.03.2023

 

W marcu w naszej szkole odbył się dzień otwarty dla  Przedszkolaków i ich Rodziców w ramach Dnia Otwartych Drzwi SP2 w Skawinie.

Uczniowie klas 1 – 6 zaprezentowali swoje umiejętności z zakresu robotyki, prezentując prace jakie wykonali na zajęciach. Przyszłym uczniom i ich rodzicom zostały przedstawione zagadnienia jakimi zajmują się nasi uczniowie na zajęciach z robotyki w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Poznali zestawy klocków LEGO Education Bricq Motion Essential oraz LEGO® Education SPIKE™ Essential.

Dzieci zostały też zaznajomione z projektem Empiriusz, który jest realizowany w klasach 7 – 8 na zajęciach związanych z chemią.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij