TOPIENIE MARZANNY NA STARORZECZU

Dziś 1 dzień wiosny! Wszyscy na to bardzo czekaliśmy, a szczególnie dzieci, które chciałyby już więcej czasu spędzać na świeżym powietrzu. Dlatego z wielką radością uczniowie klasy Ib zabrali Marzanny zrobione z rodzicami  i udali się do Parku Miejskiego, aby wraz z całym orszakiem dzieci wyrzucić już zimę. Mamy nadzieję że wiosna szybko pokaże nam swoje radosne oblicze. Było to wspaniałe i ciekawe przeżycie.  

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij