CodeWeek 2023

     W dniach 10- 16 października uczniowie naszej szkoły po raz kolejny przyłączyli się do akcji Code Week 2023, czyli Europejski Tydzień Kodowania.

     W tym szczególnym tygodniu – Tygodniu Kodowania w ciekawy i interesujący sposób promujemy i popularyzujemy programowanie i umiejętności cyfrowe.  Uświadamiamy korzyści, jakie płyną z nauki kodowania od najmłodszych lat.

     Uczniowie na lekcjach informatyki oraz zajęciach pozalekcyjnych samodzielnie programowali własne zakończenie gry (zajęcia z „Minecraftem”, „Star Wars”, „Kraina lodu” „Grid Garden”, „Blockly Games” i wiele innych).

Wydarzenie zostało zarejestrowane na stronie: https://codeweek.eu/view/540976/programujemy-wlasne-zakonczenie-gry

 

 

 

 

Elżbieta Puchała

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij