Coraz bliżej święta….

 

Aby przybliżyć magię  Świąt Bożego Narodzenia uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w projekcie „Matematyczne święta”. Zadaniem uczestników było wykonanie przestrzennej bombki z motywem matematycznym. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością i pracowitością, a wykonane ozdoby przepięknie dekorują teraz nasze sale matematyczne. Dziękujemy wszystkim, którzy dołączyli do wspólnej zabawy. 

 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij