DOBRA PASSA TRWA…

            Dopiero co pisałam o sukcesie naszych uczniów w gminnym  konkursie językowo – czytelniczym, a tu kolejna niespodzianka, kolejny sukces. Teraz nastąpi zmiana rangi, rzecz bowiem dotyczy konkursu ogólnopolskiego. 26 marca 2021 roku wzięliśmy udział w gminnych eliminacjach 66 Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego w Centrum Kultury i Sportu w Skawinie. Jury wysłuchało 24 recytatorów z sześciu szkół i jednej instytucji kultury. O sukcesie decydowały takie kryteria jak: dobór repertuaru, interpretacja, kultura słowa oraz ogólny wyraz artystyczny. Cieszę się, mogąc poinformować wszystkich, że w kategorii klas 4 – 6 I miejsce ex quo zajęły: Zuzanna Sroka z kl.4b przygotowywana przez p. Małgorzatę Barć oraz Amanda Dudek z kl.5b przygotowywana przez p. Karolinę Jedlecką. II miejsce przypadło w udziale Pawłowi Kołodziejowi, uczniowi kl.5b, którego również przygotowała p. Karolina Jedlecka.

 Uczniowie ci uzyskali promocję do eliminacji powiatowych, w których życzymy im dalszych sukcesów. Mam nadzieję, że będę mogła o nich napisać. Gratulujemy i uczniom i ich opiekunom. Dziękujemy za radość, której nam dostarczyliście. Jesteśmy dumni z waszych osiągnięć, bo każda szkoła byłaby dumna z takich uczniów i czekamy na dalsze sukcesy.

 

                                                                                               Joanna Cholewa