CO SŁYCHAĆ W DWÓJCE?

 

Ostatnio pisaliśmy o sukcesach naszych uczniów w konkursach kuratoryjnych. Teraz przyszła pora na gminne. 26 lutego 2021 roku odbył się Gminny Konkurs Językowo – Czytelniczy, „Ania z Zielonego Wzgórza” L. M. Montgomery. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Katolickich. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w kategorii klas 4 – 6 II miejsce zajęła uczennica klasy 5b Amanda Dudek przygotowywana przez p. Beatę Nowak, natomiast w kategorii klas 7 – 8 poszło nam jeszcze lepiej, wręcz koncertowo. I miejsce zajęła Emilia Jastrzębska z klasy 8a, pod opieka również p. Beaty Nowak II miejsce Mikołaj Warias z kl.7c, przygotowany przez p. Renatę Gizę, a III miejscem podzieliły się Marianna Lelek z kl.7d i Alicja Oleksy z kl.8c, przygotowywane przez p. Wiesławę Kozieł.

            To naprawdę wspaniałe osiągnięcie. Gratulujemy zarówno uczniom, rodzicom,  jak i nauczycielom wspólnego sukcesu, jednocześnie dziękujemy organizatorom za zorganizowanie tego konkursu. Dziękujemy także uczniom i opiekunom za tak wspaniałą promocję szkoły, ich wyniki, to wizytówka naszej szkoły.

 

                                                                                                      Joanna Cholewa