Kolejne zwycięstwo naszych uczniów w konkursie powiatowym!

 

Z radością informujemy, że nasi uczniowie w składzie:

  • Michał Maślanka-8d
  • Karol Sulima-8d
  • Wiktor Tomasik-8c

zajęli I miejsce w Powiatowym Konkursie Przyrodniczym „Poznać świat, zrozumieć siebie”.

Polegał on na przeprowadzeniu przez zespół uczniów zadań praktycznych – doświadczeń z pogranicza biologii i chemii (w warunkach domowych) oraz ich udokumentowaniu i prezentacji.  Ocenie podlegała m.in. umiejętność przedstawienia problemu badawczego, formułowania hipotez, wyciągania właściwych wniosków na podstawie obserwacji, pozyskiwania i przetwarzania danych oraz zaprezentowanie tych działań w sposób atrakcyjny i ciekawy.

Nasi uczniowie wywiązali się z tej pracy wzorowo! 

Gratulujemy wielkiego zaangażowania i zwycięstwa!

Opiekunowie: Bożena Socha i Elżbieta Łuszczyńska