II miejsce w Gminnym Konkursie Folklorystycznym

 

 

12 kwietnia w Szkole Podstawowej w Pozowicach odbył się Gminny Konkurs Folklorystyczny „Kolbergowskie Strofy”. Montaż słowno-muzyczny „W drodze na zrękowiny” wywołał zachwyt publiczności, a jury doceniło oryginalne ujęcie tematu, przyznając naszej szkole II miejsce!

 

 

Gorące brawa należą się zespołowi aktorskiemu z klasy 4c w składzie: Gabriela Błaszczyk, Amelia Czekaj, Emilia Piasecka, Julia Guzik, Radosław Łachman, Szymon Zwijacz, Szymon Gawron i Bartosz Kisielewski.

Serdecznie gratulujemy uczniom i ich opiekunom, pani Karolinie Jedleckiej za scenariusz i reżyserię, pani Dorocie Banach za oprawę plastyczną oraz panu Robertowi Budzyniowi za piękną muzykę do przedstawienia. 

Karolina Jedlecka

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij