DZIEŃ OTWARTY w SP2

 

Wiosna! Cieplejszy wieje wiatr!
Dwójka! Tutaj poznacie świat!

 

Pierwsze promienie słońca przywiodły do naszej szkoły Panią Wiosnę, która zjawiła się w idealnym momencie. Powitała bowiem w Skawińskiej Dwójce naszych Gości – przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców. Przybyli do naszej szkoły, by wziąć udział w ciekawych warsztatach, zabawach i zajęciach. Wszystkich zgromadzonych powitała Pani Dyrektor Halina Buchowska, która zaprosiła gości do udziału w zaplanowanych aktywnościach.

Dzieci wraz z Panią Wiosną udały się na edukacyjny spacer po zakamarkach naszej szkoły. Obejrzały inscenizację baśni pt. „Słowik”, pokonały sprawnościowy tor przeszkód oraz zwiedziły pracownice lekcyjne. W każdej sali na przyszłych uczniów naszej szkoły czekały różnorodne atrakcje: gry online, roboty, pokaz chemiczny, malowanie wiosennych drzew, oglądanie przyrodniczych eksponatów oraz interaktywne ćwiczenia językowe.  

Wszystkie chętne dzieci mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w wiosennej fotobudce oraz otrzymały upominki niespodzianki. Rodzice natomiast mieli okazję zapoznać się z ofertą edukacyjną naszej szkoły. Dziękujemy wszystkim Gościom za obecność na Dniu Otwartym
i czekamy na przyszłych pierwszoklasistów 1 września!

 

Zobacz zdjęcia w galerii …..

Katarzyna Lichacz