Jak wyglądała Skawina za czasów panowania króla Kazimierza Wielkiego?

 

Na to pytanie odpowiedział nam pan Marian Strzeboński przedstawiciel Towarzystwa Przyjaciół Skawiny. W poniedziałek 22.05.23 klasa 1b uczestniczyła w bardzo ciekawej lekcji historii Skawiny. Pan Marian potrafił w tak prosty, a jednocześnie interesujący sposób opowiadać o naszym mieście, że nawet pierwszoklasiści  dużo zrozumieli, a nawet zapamiętali, budując makietę dawnej Skawiny.

Liczymy na kolejne spotkania z historią naszego miasta i z panem Marianem oczywiście. 

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij