LENA BUTYN PO RAZ TRZECI LAUREATKĄ KONKURSU „KRAKOWSKA MATEMATYKA”

Miło nam poinformować, że Lena Butyn – uczennica klasy 6a została laureatką Konkursu „Krakowska Matematyka”, zorganizowanego przez Krakowski Oddział  Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Sukces jest tym większy, że Lenka jako jedna z 5 uczniów w  Małopolsce została  trzeci rok z rzędu laureatką tego konkursu.

W tym roku szkolnym tematem przewodnim był „Mikołaj Kopernik w Krakowie”. Konkurs przebiegał w dwóch etapach szkolnym i wojewódzkim. Tytuł laureata uzyskało 20 uczniów z poziomu klas piątych i 26 uczniów z poziomu klas szóstych.

29 maja 2023r. Lena Butyn wraz z nauczycielem prowadzącym panią Anną Nowak wzięła udział w uroczystym podsumowaniu konkursu oraz wręczeniu nagród w Katolickiej Szkole Podstawowej im. Świętej Jadwigi Królowej w Krakowie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.