Jakub Boksa wygrywa etap rejonowy Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK

 

14 grudnia odbył się rejonowy etap Ogólnopolskiej Olimpiady Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK. Uczestnicy musieli wykazać się wiedzą dotyczącą zdrowego odżywiania, przeciwdziałania uzależnieniom, ekologii oraz znajomością zasad udzielania pierwszej pomocy.

Po wygraniu etapu szkolnego uczeń klasy 8b Jakub Boksa zakwalifikował się do etapu rejonowego i zajął I miejsce w kategorii uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w etapie okręgowym (wojewódzkim), który odbędzie się w marcu 2019r.

 

Kontynuując korzystanie ze strony, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. więcej informacji

Ustawienia plików cookie na tej stronie internetowej są ustawione na "zezwalaj na pliki cookie", aby zapewnić Ci jak najlepsze wrażenia z przeglądania. Jeśli nadal używasz tej witryny bez zmiany ustawień plików cookie lub klikniesz "Akceptuj" poniżej, to wyrażasz na to zgodę.

Zamknij