Kończymy okres świąteczny przedstawieniem jasełkowym

31 stycznia 2024r, w sali gimnastycznej zgromadziła się społeczność uczniowska naszej szkoły, aby uczestniczyć w przedstawieniu   jasełkowym pt. „Dziewczynka z Zapałkami”.  
Skupiło się ono wokół historii dziewczynki, która w wigilijny wieczór próbuje znaleźć ciepło i radość wśród zimnego świata. Uczniowie oddali się pasji aktorstwa, przekazując nie tylko treść baśni, ale również ważne wartości związane z empatią i współczuciem w okresie świątecznym.  
Uroku inscenizacji dodały liczne kolędy i pastorałki.   
Uczniowie  wspaniale zaprezentowali swoje umiejętności aktorskie, wokalne i taneczne, tworząc radosną i pełną ekspresji atmosferę. Każdy dźwięk, każde słowo kolędy wypełniło salę radością i wzruszeniem.
 Na zakończenie uczniowie z Samorządu Uczniowskiego złożyli wszystkim noworoczne życzenia. Nie zabrakło również życzeń i podziękowania ze strony Pani Wicedyrektor Elżbiety Stachury – Góry. Uroczysty i wzruszający występ zakończył śpiew pastorałki „Od serca do ucha”.
Tegoroczne jasełka z pewnością na długo pozostaną w naszej pamięci, pozwalając nam cieszyć się magią Świąt Bożego Narodzenia.
Dziękujemy serdecznie wszystkim zaangażowanym nauczycielom, dzieciom i Rodzicom.  Wykonawcom gratulujemy! Do zobaczenia w przyszłym roku!  

                      

Zobacz zdjęcia w galerii